به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برنا به نقل از سوره سینما، مجید مظفری بازیگر با تجربه سینما و تلویزیون درباره کم‌کاری خود و دیگر بازیگران باسابقه سینما اظهار داشت: صبح با انگیزه از خواب بلند می‌شوم، اما این با انگیزگی تنها نیم ساعت دوام دارد. خیلی زود متوجه می‌شوی که بستری برای فعالیت و در مسیر قرار دادن انگیزه نیست.

مظفری ادامه داد: بیکاری، فصل مشترک همه ماست. فکر می‌کنم دوستان دیگر هم چندان فعالیتی در حوزه سینما و تلویزیون ندارند و این مساله بسیار تلخ است. اگر بخواهی راجع به این فضا با مسوولان به طور جزئی صحبت کنی به آن‌ها برمی‌خورد.

بازیگر «سگ کشی» افزود: اگر بخواهی به مساله کمبود بودجه و امکانات برای پیاده کردن طرح‌هایت اشاره کنی به آن‌ها برمی‌خورد. انگار هیچ کار مثبتی برای انجام دادن نیست. آثار تولیدی تلویزیون و سینما کیفیت لازم را ندارند.

مظفری ادامه داد: اگر فیلم‌ها و مجموعه‌های ماندگار قدیمی را پخش کنند تاثیر بیشتری دارد و مردم لذت مضاعف از این آثار می‌برند تا این‌که به تولید آثار نازل بپردازیم. ما هنرمندان اگر کار نکنیم بیمار می‌شویم. نوعی ناامیدی و پوچی بستر فعالیت سینما و تلویزیون را فراگرفته است.

مجید مظفری بازی در فیلم‌های سینمایی «مسافران»، «سگ کشی»، «تقاطع»، «در مسیر تندباد» و ... را در کارنامه دارد.