فلور نظری به خبرنگار سینمایی برنا گفت: دو فیلم سینمایی به نام‌های «فیلادلفی» به کارگردانی سیدمجتبی اسدی‌پور و «چهارباندی» به کارگردانی عزت‌الله جامعی را در نوبت اکران دارم.

وی در ادامه افزود: داستان فیلم سینمایی «فیلادلفی» درباره مردم فلسطین و مبارزات آن‌هاست و من نقش زنی به نام هیفا را ایفا می‌کنم که پدرش اسیر شده است و به‌همراه همسرش می‌خواهد از تونلی عبور کند تا به دست اسرائیلی‌ها نیافتد.

نظری گفت: در این فیلم به جز خودم بازیگران دیگری همچون محمد عمرانی، علی اوسیوند، احمد نجفی و فخرالدین صدیق شریف حضور دارند.

این بازیگر درباره داستان فیلم سینمایی «چهارباندی» نیز گفت: این فیلم مسائل روز را بازگو می‌کند و من نقش یک وکیل را دارم. ضمن اینکه مربی رزمی هم هستم و شاگردی دارم که تحت حمایت من است و من به مشکلات زندگی‌اش رسیدگی می‌کنم.

وی درباره بازیگران این فیلم خاطرنشان کرد: به‌جز خودم، بازیگرانی همچون نسرین مقانلو، رضا رویگری، مهتاب سعیدی، شهره قمر، احمد نجفی و نازنین فراهانی در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.

نظری همچنین یادآور شد: به‌تازگی دو تله‌فیلم به نام‌های «سفر به خسوف» به کارگردانی محمد راولی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شریفی از شبکه سه سیما پخش شد که داستان آن درباره چند خانم بود که به‌اتفاق هم به شمال به ویلایی می‌روند که اتفاقاتی برای آن‌ها می‌افتد.

وی با بیان اینکه این تله فیلم کمدی- فانتزی است، افزود: در این تله‌فیلم، بیتا سحرخیز، مانی کسرائیان، رضا آهادی، علیرضا مظفری و حسن اسدی حضور داشتند.

نظری با بیان اینکه از نوروز به بعد بی‌کار است، توضیح داد: دو فیلمنامه پیشنهاد شده است؛ اما هیچ کدام را نپذیرفتم، زیرا قصه خوبی ندارد.

وی با بیان اینکه در وهله اول ملاک انتخاب برای من فیلمنامه است گفت: متأسفانه این روزها فیلمنامه‌هایی پیشنهاد می‌شود که حتی ارزش یک بار خواندن را هم ندارد.

این بازیگر یادآور شد: با توجه به اینکه سریال «تکیه بر باد» به عنوان بهترین سریال سال 91 انتخاب شد، هر نقشی را نمی‌پذیرم؛ زیرا می‌خواهم شیرینی کارم در این سریال را حفظ کنم.

وی همچنین یادآور شد: فیلم سینمایی «یکی برای همه» به کارگردانی محمد آهنگرانی به‌تازگی اکران شد که در این فیلم نقش شیرین را داشتم که صاحب یکی از واحدها در یک آپارتمان بودم. ضمن اینکه این فیلم بسیار پر بازیگر بود.

نظری همچنین یادآور شد: در دو تله‌فیلم بسیار خوب هم به نام‌های «از میان سایه‌ها» به کارگردانی رهبر قنبری و «آوازهای مادرانه» به کارگردانی اصغر هاشمی نقش داشتم که هنوز پخش نشده است.