حسین فرحبخش به خبرنگار سینمایی برنا گفت: ما فیلم سینمایی «نازنین» را در جشنواره فیلم فجر شرکت نمی دهیم چون دبیر جشنواره فیلم فجر را قبول نداریم.

وی با بیان اینکه علیرضا رضا داد سوابق مدیریتی خوبی ندارد، افزود: رضا داد سوابق مدیریتی جناحی، خطی و طرفداری از رانت خواران را در کارنامه مدیریتی خود دارد به همین دلیل حضور او در سینمای ایران به مصلحت نیست و انتخاب او بزرگترین اشتباه حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی بود.

این تهیه کننده همچنین گفت: بدنه سینمای ایران خاطرات خوبی از فعالیت های رضا داد ندارد و تنها رانت خواران از او خاطرات خوبی دارند. او به زور دوباره به سینما آمد اما نمی‌داند که این زور دوامی نخواهد داشت و به زودی هم خواهد رفت.

وی با بیان اینکه جشنواره فیلم فجر ملی است و اصل جشنواره را قبول دارد، در ادامه افزود: فیلم« نازنین» فیلم خوب و اجتماعی است ضمن اینکه موضوع بکری هم دارد اما چون دبیر جشنواره را قبول نداریم به جشنواره نمی‌دهیم و بعد از ماه محرم آن‌را اکران می‌کنیم و از این طرق اعتراضمان را به ایوبی اعلام می‌کنیم.

این تهیه کننده همچنین خاطرنشان کرد: پخش فیلم سینمایی«نازنین» بر عهده پویا فیلم است.

فرحبخش درباره داستان این فیلم توضیح داد: «نازنین» در ژانر اجتماعی است که به داستان زندگی جوانانی می‌پردازد كه به دلیل ركود اقتصادی و توقف كار كارخانه‌ها در شهرهای خود به تهران مراجعه كرده‌اند.

وی در خصوص بازیگران این فیلم نیز گفت: پژمان بازغی،مجید صالحی ، سحر قریشی، آتیلا پسیانی ، امیر حسین آرمان ،مصطفی طاری و آرش تاج در این فیلم سینمایی ایفای نقش كرده‌اند.

گفتنی است ، حسین فرحبخش تا به امروز تهیه کنندگی فیلم‌های زندگی خصوصی،دختر شاه پریون ،سلام بر عشق ،آقای هفت رنگ ،زن‌ها فرشته‌اند ،کلاغ‌پر،مهمان ، شارلاتان، عروس فراری ، کما ، رز زرد ، آواز قو،تکیه بر باد ، شب‌های تهران ، دوستان،زخمی ،عقرب ،گروگان ،بهشت پنهان ،تحفه هند،نیش، دو روی سکه، قافله ،آواز تهران، شانس زندگی ،تیغ آفتاب و غریبه و همچنین کارگردان فیلم‌های زندگی خصوصی و عطش را بر عهده داشته است.