به گزارش سرویس فرهنگ‌وهنر برنا، با توجه به استقبال فیلمسازان برای حضور آثارشان در جدول نمایش فیلم‌های مرکز همایش‌های برج میلاد و نیز درخواست اهالی رسانه و حاضران در مرکز جشنواره، تغییراتی در برنامه جشنواره فیلم فجر صورت گرفته است.

بنا بر اعلام شورای سیاست گزاری جشنواره فیلم فجر، مقرر شده تا یک سانس به سانس‌های نمایش‌ فیلم در مرکز همایش‌های برج میلاد قبل از سانس نوعی نگاه اضافه شود و بخش نوعی نگاه به آخرین ساعت برپایی جشنواره انتقال یابد.

بنا بر این گزارش، در حالی که برخی رسانه‌ها از عدم مشارکت برخی فیلم ها در جشنواره فجر سخن می‌گویند، در عمل ثابت شد که اشتیاق حضور سینماگران ایرانی در این رویداد مهم ملی تا چه میزان است و اینکه فیلمسازان نمایش فیلمشان در مرکز اصلی جشنواره (برج میلاد) چقدر برایشان اهمیت دارد. بر این اساس و نظر به تعداد زیاد فیلم‌های حاضر در جشنواره امسال و تماس‌های مکرر سینماگران و اهالی رسانه، مقرر شد یک روز بیشتر در سالن اصلی مرکز همایش‌های برج میلاد نمایش فیلم داشته باشد و اختتامیه جشنواره به 27 بهمن منتقل شود تا ضمن فراهم شدن فرصت نمایش همه آثار ، فرصت بیشتری برای ارزیابی و داوری فیلم‌های ایجاد شود.

اطلاعات مربوط به سانس اضافه شده و اختتامیه جشنواره متعاقبا ارائه خواهد شد.