به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برنا،‌ عباس مرادیان که در بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های كودكان و نوجوانان همدان، دیپلم افتخار بهترین كارگردانی را برای فیلم سینمایی "مامان بهروز منو زد" دریافت کرد، گفت: پیش از این قرار بود فیلم را اکران کنیم اما مقرر شد تا پس از پایان جشنواره فیلم فجر، برای نمایش عمومی فیلم تصمیم بگیریم، از این رو فرم شرکت و نسخه‌ای از فیلم را به دبیرخانه جشنواره بیست و نهمین دوره جشنواره ارسال کردیم.

وی درباره اكران عمومی فیلم اظهار کرد: اگر قرار باشد "مامان بهروز منو زد" همچون دیگر فیلم‌های کودک فرصت اکران بگیرد، فیلم را اکران نمی‌کنیم. در حقیقت هدف ما این است كه به معنای واقعی، نمایش عمومی و تمام سانس برای فیلم "مامان بهروز منو زد" داشته باشیم.

براساس این گزارش، "مامان بهروز منو زد" با نام قبلی "راز موفقیت" توانست در بخش فیلم منتخب داوران كودك و نوجوان دیپلم افتخار كارگردانی (عباس مرادیان)، دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین بازیگر پسر نوجوان (علیرضا مظفری) و همچنین پروانه زرین و جایزه ویژه منتخب تماشاگران را از آن خود کند.

حمید لولایی، رضا ناجی، فلور نظری، رامین ناصرنصیر، كیانوش گرامی، احمدرضا اسعدی، غزاله جزایری، خشایار راد، ابوالفضل همراه، علیرضا مظفری، سالار سعیدی، علی افشاری، نیما جعفری، مجید شهریاری، آیدین ختایی و نیما نكیسا (دروازه‌بان ملی‌پوش سابق كشور) از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

"مامان بهروز منو زد" داستان زندگی نوجوانی به نام بهروز را روایت می‌كند كه برای به دست آوردن خواسته‌های خود مجبور است در تیم فوتبال مدرسه حضور یابد، اما...

تهیه‌كنندگی این فیلم برعهده مرحوم محمدباقر آشتیانی بود كه بعد از درگذشت وی حسین صابری سرپرستی فیلم را به عهده گرفت.