«ثریا قاسمی» بازیگر پیشکسوت سینما،تاتر و تلوزیون در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری برنا گفت: نگاه من نسبت به فونبال تخصصی نیست اما با توجه به جو حاکم بر فضای ورزشی کشور و شور و شوقی که هموطنان مان برای تیم ملی کشورشان دارند،باعث شده است که این روزها فوتبال نقش مهمی یرای من داشته باشد.

او در ادامه گفت: من هم مثل همه ایرانی ها برای تیم ملی فوتبال ایران آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که با ارائه بازی خوب در سطح جهانی دیده شویم.

«ثریا قاسمی» در جواب این سوال که بازی تیم ملی را برابر نیجریه چطور ارزیابی می کنید،گفت:بازی با نیجریه شروع قابل قبول و امیدوار کننده ای بود و امیدوارم که در بازی های بعدی تیم بتواند با بازی خوب و منسجم شرایط را به نفع خود رقم بزند.

او با اشاره به شادی مردم پس از صعود به جام جهانی گفت:خردادماه سال گذشته مردم پس از صعود به جام جهانی تا چند روز شادمانی می کردند و این فضای امید را پس از مدت ها در کشور زنده کرد.

او در پایان گفت:امری طبیعی است که شادمانی و موفقیت در سطح ملی برای هر کشوری ارزشمند است.اگر این شادی به بهانه فوتبال باشد خواه نا خواه همه چیز رنگ دیگری می گیرد.امیدوارم این شادمانی و آشتی مردم با فوتبال با بازی خوب تیم ملی و صعود به مرحله بعد تداوم داشته باشد.