به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برنا، فیلم سینمایی "یه حبه قند" به کارگردانی سیدرضا میرکریمی ساخته شده که فیلمنامه  آن را محمدرضا گوهری براساس طرحی از رضا میرکریمی و شادمهر راستین نوشته است. در خلاصه داستان آن آمده است:سکوت خانه باغ قدیمی و سرسبز با ورود مهمانانی در هم می‌شکند. چهار دختر این خانه همراه همسر و فرزندانشان برای عروسی خواهر کوچکترشان پسندیده به یاری مادر شتافتند. این اقامت برای خواهران و باجناق‌ها شاید دردسر باشد ولی برای بچه‌ها یک آرزوی بزرگ است تا این که ....

بازیگرانی مانند رضا کیانیان، پریوش نظریه، نگار جواهریان، نگار عابدی، اصغر همت، هدایت هاشمی، شمسی فضل‌الهی، ریما رامین‌فر، پونه عبدالکریم‌زاده، امیرحسین آرمان و با حضور سعید پورصمیمی، سهیلا رضوی در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

بهمن اردلان هم اکنون صداگذاری این فیلم را انجام می‌دهد.

فیلم سینمایی "سیب و سلما" کاری از حبیب الله بهمنی است که مهدی عظیمی میرآبادی آن را تهیه کرده است. این فیلم داستان طلبه‌ جوانی است كه سیبی را می‌خورد و پس از خوردن سیب به دنبال مالك اصلی سیب و طلب رضایت از او می‌شود و....

هادی دیباجی، سوگل قلاتیان، اسماعیل خلج، داود فتحعلی بیگی، بهروز بقایی، محمدعلی سلیمان تاش، زویا امامی، آرزو الی زاده، صادق بهاری، آرمان ضیایی مهر، مسعود چوبین، سهیلا چوبین و با حضور جعفر دهقان از بازیگران اصلی این اثر سینمایی هستند.

بهمن اردلان صداگذاری "سیب و سلما" را نیز انجام می‌دهد که به زودی پایان می‌یابد.

فیلم سینمایی "پرنده باز" به کارگردانی عطاءالله سلمانیان ساخته شده و حسین صابری تهیه‌كنندگی این فیلم را به عهده داشته است. این فیلم، داستان شخصیتی را روایت می‌كند كه عازم مكه می‌شود و با نگاهی كه به یكی از مراحل حج دارد، رویدادهایی را پدید می‌‌آورد.
حسین یاری، ماه چهره خلیلی، هوشنگ توكلی، علی اوسیوند، رضا فیاضی و مهران رجبی در این فیلم ایفای نقش كرده‌اند.

تمام مراحل فنی "پرنده باز" به پایان رسیده و آماده نمایش است.

هر سه این فیلم‌ها محصول حوزه هنری بوده و برای اولین بار در بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر نمایش داده می‌شوند.