به گزارش خبرگزاری برنا،تدوین فیلم سینمایی «شیفت شب» به کارگردانی نیکی کریمی توسط هایده صفی یاری به نیمه رسید. صفی یاری پیش از این تدوین فیلم هایی چون «جدایی نادر از سیمین»، «آژانس شیشه ای»، «روبان قرمز» و ... را برعهده داشته است.

در «شیفت شب» محمدرضا فروتن و لیلا زارع حضور دارند. فیلمنامه این فیلم با طرحی از محمود آیدن توسط علی اصغری و نیکی کریمی به نگارش درآمده است و روایت زنی به نام ناهید است که در خیابان‌های تهران به دنبال شوهرش می‌ گردد تا راز زندگی ‌شان را کشف کند.«شیفت شب» چهارمین ساخته نیکی کریمی در مقام کارگردان بعد از فیلم‌های «یک شب»،«چند روز بعد» و «سوت پایان» با مدیریت فیلمبرداری علیرضا برازنده اواسط آبان ماه در تهران به پایان رسید.

امیر آقایی، گوهر خیراندیش، امیرحسین آرمان، سحر قریشی، ترلان پروانه، اکبر رحمتی، روح‌الله محرابی، سعیده عرب و شایان خلیلی دیگر بازیگرانی هستند که در «شیفت شب» حضور دارند. یاس نوروزی بازیگر کودک این فیلم است که در کنار بازیگران بزرگسال فیلم جلوی دوربین رفته است.

از دیگر عوامل این فیلم می توان به صدابردار یدالله نجفی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز حسن لبافی، گریم افروز بوجاریا، مدیران صحنه محمود بیاتی و جواد داودی، منشی صحنه شهره مفیدی، مدیر تولید پیمان جعفری، عکاس پیام ایرایی اشاره کرد.