به گزارش خبرگزاری برنا، سینما ساحل شهر اهواز از سیزدهم بهمن ماه به سینماهای نمایش دهنده فیلم‌های گروه هنر و تجربه پیوست.

در همان روزها در مورد اکران هنر و تجربه در شهر اهواز پیام نیک‌فرد، مدیر سینما ساحل این شهر در گفت‌و‌گویی گفت:  متاسفانه در دو هفته اخیر با پدیده گرد و خاک در اهواز دست به گریبان بودیم و تقریبا کل شهر یک هفته تعطیل بود. ولی بعد از آن شاهد باران ملایمی در اهواز بودیم که مردم را سر ذوق آورد و آن‎ها را به تفریح ترغیب کرد. استقبال از فیلم‌های هنر و تجربه هم بد نبود و با این‌که فروش خوبی نداشتیم اما با افت فروش مواجه نشدیم.»

نیک‎فرد هم‌چنین اضافه کرد که فیلم‌های این گروه کم کم دارد جای خود را بین مردم اهواز پیدا می‌کند: «تبلیغات خوبی انجام دادیم و هنر و تجربه کم کم دارد جا می‌افتد و دهان به دهان تبلیغ می‌شود.در مجموع راضی هستیم و فکر می‌کنم آمار و ارقام هم دارد بهتر می‌شود. خصوصا نیمه دوم هفته یعنی بین سه‎شنبه تا جمعه فروش خوبی داریم.»

سینما ساحل قصد داشت برنامه افتتاحیه‌ای هم برای نمایش فیلم‎های گروه هنر و تجربه داشته‎باشد، اما انگار ریزگردها، مانع برپایی این مراسم شده‎اند:«همان‎طور که گفتم، طی این مدت با قضیه هجوم گرد و خاک مواجه شدیم و در هفته‌ای که گذشت عملا چهار روز از پنج روز کاری تعطیل بود و حالا که از شروع کارمان فاصله زیادی گرفته‌ایم موضوع برگزاری افتتاحیه تقریبا منتفی است. البته خوشبختانه با رسانه‌های محلی ارتباط خوبی داریم و آن‎ها به لحاظ اطلاع‌رسانی از ما حمایت می‌کنند.»

نیک‎فرد در پایان گفت: « این هفته میزبان جشنواره فیلم‌های علمی هستیم ولی از شنبه هفته آینده فیلم «پرویز» و مستند «از ایران، یک جدایی» را اکران می‎کنیم. در مورد اکران نوروز هم باید بگویم که در برنامه‌هایمان هست ولی هنوز قطعی نشده‎است. »