به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برنا، "هملت از زبان مردم کوچه و بازار" نوشته شل سیلورستاین است و نیاز ساغری آن را ترجمه کرده. در این نمایشِ زنده/ عروسکی، داستان هملت آن گونه که راویِ نمایش دوست دارد، روایت می‌شود و شخصیت‌ها هر کدام یکی از گویش‌های محلی ایران را دارند.

دراماتورژ و کارگردان این نمایش، حسن خالقی است و امیررضا میرآقا، فرشید ناصری، محمود یوسفی، شهاب آقابابایی، آتوسا افشاری، صبا حجت، مرتضی میرزازاده و غزال محسن‌پور بازیگران آن هستند.

همچنین کامبیز معماری، حمیدرضا قاسمی (طراح ماسک)، ندا ایزدی (طراح و سازنده عروسک)، منعم کثیرلو (طراح و مجری چهره‌پردازی) و مجید میرزایی (دستیار کارگردان و طراح نور) هم دیگر عوامل نمایش هستند.

نمایش "هملت از زبان مردم کوچه و بازار" از چهارشنبه پانزدهم دی‌ماه هر روز (به جز شنبه‌ها) ساعت 17 در تماشاخانه شماره یک ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

قیمت بلیت این نمایش ده هزار تومان است و دانشجویان می‌توانند از روز یکشنبه تا چهارشنبه با ارائه کارت دانشجوییِ معتبر، بلیت این نمایش را با تخفیف دانشجویی (هفت هزار تومان) تهیه کنند.

برای دریافت اطلاعات و رزرو بلیت می‌توانید با شماره تلفن‌های تماشاخانه ایرانشهر 88814116 _ 88814115 _ 88814126 _ 88814125 تماس بگیرید. همچنین برای رزرو بلیت، شماره همراه 09123052283 پاسخگوی شما خواهد بود.