نیما شاهرخ شاهی بازیگرجوان سینمای ایران ضمن بیان این مطلب به خبرنگار سینمایی برنا گفت: امسال یکی از پرکارترین سالها برای من بود و در جشنواره بیست و نهم فیلم فجر با پنج فیلم حضور دارم.

وی افزود:هم‌اکنون به صورت همزمان مشغول بازی در فیلم‌های "اخراجی های3" به کارگردانی مسعود ده نمکی و"پایان نامه" به کارگردانی حامد کلاهداری هستم.

شاهرخ شاهی در ادامه با اشاره به اینکه چندین کار از سالهای قبل مانده است که امکان دارد در جشنواره بیست ونهم فیلم فجر اکران شود،گفت: همچنین در فیلم‌های "مصادره" به کارگردانی ایرج قادری،"نفرین" علی توکل‌نیا   وفیلم "آینه‌های روبه رو"ساخته نگار آذربایجانی، ایفای نقش کردم.

وی درباره نقش‌های خود گفت: تمام نقش هایی را که بازی کردم بسیار دوست دارم و برای تمام آنها تمام تلاش خود را کرده‌ام و امیدوارم که دیده شود و رضایت مخاطبان را جلب کند.

شاهرخ شاهی درباره گریم‌های خود در این پنج فیلم گفت: من در این پنج فیلم با نقش ها و گریم‌های کاملا متفاوت بازی کردم، به ویژه در فیلم "نفرین" که در ژانر وحشت تولید شده و برایم تجربه بسیار خوبی بود.

وی در پایان گفت:ارزیابی درباره کارهای خودم نمی‌کنم و معتقدم هر زمانی‌که نسبت به انجام کاری زیاد فکر کردم،آن کار انجام نشده، اما هر زمان که از کنار آن بی تفاوت گذشتم نتیجه بهتری گرفتم.امیدوارم بیست‌‌ونهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر پربار و با شکوه برگزار شود و در جلب نظر مخاطبان خود موفق عمل کند.