به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برنا، طی حكمی از سوی هاشم میرزاخانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و دبیر جشنواره ببین‌المللی فیلم كوتاه تهران مرتضی شعبانی، سهیل كریمی و وحید چاووش اعضای هیات انتخاب بخش مستند جشنواره بین‌المللی فیلم كوتاه تهران شدند.

در احكام این افراد آمده است: استاد گرانقدر، هنرمند گرامی، احتراماً نظر به تخصص، تجربه و تعهد جنابعالی از شما به عنوان یكی از اعضای هیات انتخاب بخش مستند «بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم كوتاه تهران» دعوت به عمل می‌آید. امید است با حضور ارزشمند جنابعالی و تجارب مفیدی كه در این زمینه دارید، شاهد انتخاب آثاری ارزشمند در زمینه كیفیت و محتوا در این بخش از جشنواره باشیم.

در ادامه این گزارش آمده است: مرتضی شعبانی كارگردان، فیلمبردار و عضو انجمن تهیه كنندگان سینمای مستند ایران و سهیل كریمی كارگردان و مستند ساز و مدیر واحد مستند موسسه فرهنگی شهید آوینی است. همچنین وحید چاووش مستند ساز، كارگردان و عضو انجمن مستند سازان سینمای ایران و همچنین برگزیده بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم كوتاه تهران با دریافت تندیس بوده است.

بنا بر این گزارش گروه فوق 477 فیلم رسیده به این بخش را مورد بازبینی و انتخاب قرار می‌دهند.

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم كوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران از 19 تا 24 مهرماه سال جاری در تهران و هشت منطقه فرهنگی كشور برگزار خواهد شد.