به گزارش  سرویس فرهنگی برنا به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، لادن مستوفی بازیگر شناخته شده سینمای کشور به همراه افشین هاشمی دیگر بازیگر این فیلم در سالن نمایش فیلم حضور داشتند و از نزدیک در جریان نظرات مخاطبان قرار گرفتند. روز پنج شنبه نیز لادن مستوفی به همراه حسین محب اهری میهمانان سینما آزادی بودند و این حضور باعث استفبال پرشور مخاطبان از آخرین ساخته وحید موسائیان شد.


لادن مستوفی از جمله بازیگران اصلی این فیلم در نقش رخساره است که پیش‌تر نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و همچنین جشن خانه سینما بود و موفق به دریافت جایزه از جشنواره بین‌المللی فیلم کیش شد.
در این فیلم علاوه بر مستوفی، مسعود رایگان ، هدایت هاشمی ، افشین هاشمی و حسین محب اهری نقش آفرینی می‌کنند.
این فیلم در عرصه بین المللی نیز از سوی نویسندگان و منتقدان جشنواره فیلم گوا در کشور هند تقدیر شده و جایزه بزرگ جشنواره فیلم باتومی از گرجستان را کسب کرده است.

فیلم سینمایی گلچهره روایتگر داستان اشرف خان صاحب سینمای كابل است كه پس سقوط دولت كمونیستی نجیب الله و تسلط مجاهدین بر كابل می خواهد سینمایش را باز سازی كند اما یكپارچگی دولت دیری نمی پاید و جنگ های داخلی بار دیگر از خرابه های كابل سر برمی آورد و این جنگ به فیلمخانه ملی افغانستان نیز راه می یابد، جایی كه تاریخ تصویری یك ملت در آن نهفته است.