به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلمسازان مستقل، برگزاری این جشنواره كه قرار بود از 12 تا 16 شهریورماه جاری درتهران برگزار شود به زمان دیگری موكول شد.

در این خبرعنوان شد: زمان قطعی برگزاری جشنواره فیلمسازان مستقل متعاقبا اعلام می‌شود.

نیاز به زمان بیشتر برای هماهنگی مهمانان خارجی جشنواره و كنفرانس فیلمسازان مستقل، استقبال فیلمسازان داخلی و تداوم دریافت آثار و تقاضای بسیاری ازمراكز فیلمسازی برای تمدید مهلت دریافت آثار و... مهم ترین دلائل این تغییر زمان عنوان شده است.

شایان ذكر است دومین جشنواره بین المللی فیلمسازان مستقل (افق نو) با موضوعاتی چون: موضوعاتی چون: "جنبش وال استریت"، "بیداری اسلامی"، "بیداری جهانی"، " نقش لابی های در بحران کنونی آمریکا و اروپا "، "قدرت و نفوذ لابی‌های در غرب "، "بحران اقتصادی در اروپا و آمریکا "، "مقاومت علیه اشغال و مداخله غیرقانونی"، "جنبش های ضد جنگ"، "اسلام هراسی و ایران هراسی"، "جهان مدرن و عدالت پایدار"، "جهانی به دور از تروریسم و سلاح های هسته ای"، "جریان‌های تکفیری و تروریستی"، "فلسطین- مقاومت و ظلم ستیزی"، "هالیوود،"، "به تصویر کشاندن شیطان"، "خشونت "، "تروریسم در هالیوود"، "11 سپتامبر و هالیوود" به دبیری نادر طالب زاده در تهران برگزار می‌شود.