به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی شبکه تهران ، محمود محمودی تهیه کننده برنامه ساعت 25 در این خصوص گفت: مشارکت و استقبال جوانان، تعداد بینندگان، برگزاری بزرگترین نظرسنجی تیتراژهای تلویزیونی در برنامه و.... از عوامل مهم موفقیت این برنامه ترکیبی زنده شبانگاهی در فصل تابستان بود که نقش مهمی در پر کردن اوقات فراغت جوانان داشت.
محمودی ادامه داد: قرار است دور دوم نظرسنجی 50 تیتراژ منتخب و راه یافته به مرحله ی دور دوم را پرشور و پر هیجان برگزار کنیم .
بنا بر این گزارش، برنامه ساعت 25 درساعت پایانی شب به مدت 100دقیقه با محوریت موسیقی پخش می شود ، معرفی تازه های موسیقی ، موسیقی های خاطره انگیز، موسیقی فیلم های قدیمی ، تیتراژ، گزارش ها و .... بخش های مختلف این برنامه است که از 30 دقیقه
با مداد بااجرای محمد رضا قدیریان بر روی آنتن می رود.
برنامه زنده و ترکیبی" ساعت 25" شبکه تهران برای اولین بار بزرگترین نظرسنجی تیتراژهای تلویزیونی را در بین 100 تیتراژ برای مخاطبان از ابتدای تیرماه برگزار کرده است.
برنامه زنده" ساعت 25" کاری از گروه اجتماعی شبکه تهران به تهیه کنندگی محمود محمودی ، در بخش برنامه های ترکیبی تابستانی سیما یکی از برگزیده های برنامه تابستانی معرفی شد که تهیه کننده آن مشارکت و استقبال جوانان را عامل موفقیت این برنامه عنوان می‌کند.