به گزارش خبرنگار ادبیات برنا، کانون پرورش فکری کودک و نوجوان امسال نیز برنامه ای با عنوان« یک هفته با کانون» را در مهر ماه اجرا خواهد کرد .
خانم سجادیان مسئول این برنامه در گفتگو با خبرنگار برنا گفت: شروع برنامه از 16 مهر ماه همزمان با روز جهانی کودک و پایان آن 22 مهر ماه می باشد .

وی در مورد چگونگی اجرای برنامه گفت : نمایشگاه از 3 بخش تشکیل شده است . هسته مرکزی نمایشگاه به فعالیت پژوهش ویژه پزوهشگران نوجوان اختصاص دارد .سعی کرده ایم در این بخش آن قسمت از فعالیت های کانون که در خدمت پژوهش هستند را برنامه ریزی و اجرا کنیم.
سجادیان در مورد بخش دیگر گفت: یکی دیگر از بخش های نمایشگاه بخش «سایر فعالیت ها» است که تمام فعالیت های کانون غیر از پژوهش را شامل می شود و بیشتر حالت کارگاهی دارد . سه گروه سنی دبستانی،راهنمایی و دبیرستانی می توانند از این قسمت استفاده کنند .

مسئول برنامه دبخش سوم را اینگونه معرفی کرد : بخش ویژه خدرسالان هم در نمایشگاه خواهیم داشت . که شامل کارگاه های هنری ویک کارگاه مخصوص شعر و قصه است .

سجادیان خاطر نشان کرد: بخش پژوهش شامل 7 غرفه، سایر فعالیت ها 18 غرفه و بخش خردسالان 5 غرفع دارند که در طی این هفته کودکان و نوجوانان عزیز می توانند از این برنامه ها استفاده کنند.شرکت در کارگاه ها نیاز به ثبت نام قبلی ندارد.محل نمایشگاه نیز در سالن اصلی کانون در خیابان حجاب واقع شده است.

او در مورد دعوت از میهمانان خاص گفت: یک تقویم روزشمار برای دعوت از مسئولین و مقامات کشور در نظر گرفته ایم . هر نیم روز تعدادی از مسئولین از نمایشگاه بازدید خواهند کرد.هر روز نیز به گروه خاصی همچون طلاب،شهرداری،یونیسف و یونسکو اختصاص داده شده تا غیر از کودکان و نوجوانان سایرین نیز بتوانند از نمایشگاه بازدید داشته باشند . بعد از ظهر روز 18 مهر ماه نیز نشستی در هسته مرکزی داریم که دانشجویان و اساتید دانشگاه هم می توانند در آن شرکت کنند .

خانم سجادیان در انتها گفت: عزیزان برای هرگونه اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی وبلاگ ما مراجعه کنند.
www.thrhaftebakanoon.blogfa.com