به گزارش  سرویس  فرهنگ و هنر  برنا به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم کودک، محمود افسریان دبیر هیات انتخاب و داوری بخش مسابقه فیلمنامه نویسی گفت : امسال برای دومین بار بخش مسابقه فیلمنامه نویسی با موضوع کودک و نوجوان برگزار می شود و این مسابقه برخلاف سال قبل که آثار کوتاه را نیز شامل می شد تنها مربوط به فیلمنامه ها و طرح های بلند سینمایی می شود.
وی ادامه داد: ارایه سه نسخه از فیلمنامه یا طرح و سه نسخه خلاصه سه صفحه ای به همراه سی دی متن اثر برای حضور در این بخش الزامی است و فیلمنامه نویسان می توانند آثار خود را به معاونت فرهنگی بنیاد سینمایی فارابی و یا دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم کودک در اصفهان ارایه کنند.

افسریان تجربه برگزاری این بخش را در سال گذشته مثبت ارزیابی کرد و افزود: از میان آثار برگزیده سال گذشته دو فیلم کودک و نوجوان تولید شد که در جشنواره بیست و پنجم به روی پرده می روند. قطعا این روند در ادامه نیز باعث افزایش کیفیت فیلمنامه ها خواهد شد.
دبیر هیات انتخاب و داوری بخش مسابقه فیلمنامه نویسی جشنواره فیلم کودک اعلام کرد که به زودی اعضای این هیات را از طریق روابط عمومی جشنواره معرفی خواهیم کرد.