محمدرضا خاکی کارگردان نمایش "روال عادی" درباره شرایط اجرای این نمایش در شهر کرج به خبرنگار تئاتر برنا گفت: اجرای خوبی داشتیم و تماشاگران نمایش از آن استقبال کردند اما همه تماشاگران با توجه به آشنایی با بنده و اعضای گروه به تماشای نمایش آمدند.

وی افزود: متاسفانه هیچ تبلیغی برای نمایش‌ها در استان البرز انجام نشده و حتی بنده کوچکترین بنر و پارچه نوشتی نیز برای اعلان اجرای نمایش "روال عادی" در سطح شهر ندیدم، در حالی که فرهنگسرای حافظیه که ما نمایش را در آن اجرا کردیم در مرکز شهر نیست و برای جذب تماشاگر باید تبلیغ کرد.

خاکی خاطر نشان کرد: باید در کتابخانه‌ها و مراکز فرهنگی استان البرز درباره نمایش‌های جشنواره فجر که قرار است که در کرج اجرا شود، اطلاع رسانی شود تا گروه‌های بعدی با مشکل تماشاگر مواجه نشوند. چون آن طور که بنده اطلاع پیدا کردم استان البرز انجمن هنرهای نمایشی ندارد و باید دبیرخانه جشنواره کارها را انجام دهد.

وی در پایان گفت: امیدوارم اجرای بعدی نمایش که فردا درشهر بجنورد است، این مشکلات وجود نداشته نباشد.

"روال عادی" نوشته جان کلود کاریر و ترجمه اصغر نوری است که کارگردانی آن را محمد رضا خاکی بر عهده دارد. این اثر نمایشی به ملاقات و گفت و گوی خصوصی یک کمیسر پلیس با خبرچین خود می پردازد. در "روال عادی" مسعود دلخواه و ایوب آقاخانی ایفای نقش می‌کنند.