پیمان شریعتی با حکم مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیریت اجرایی پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک را بر عهده گرفت.

به گزارش سرویس تئاتر و موسیقی خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی مركز هنرهای نمایشی، حسین طاهری در حکم خود ابراز امیدواری کرد این جشنواره ورقی دیگر از دفتر هنر پاك نمایش عروسكی این دیار را بر صحنه نمایش بنشاند.

در این حکم آمده است:
«برادر گرامی جناب آقای پیمان شریعتی
نظر به سوابق اجرایی‌ جنابعالی در این حوزه، شما را به عنوان «مدیر اجرایی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسكی تهران- مبارك/ شهریورماه1393»، منصوب می‌کنم.

برگزاری پانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش نمایش عروسكی تهران- مبارك، فرصتی برای شکوفایی استعدادهای امیدآفرین در عرصه نمایش و تلألوء گوهر رویا و خلاقیت در این رویداد جهانی خواهد بود. این جشنواره، ورقی دیگر از دفتر هنر پاك نمایش عروسكی این دیار را بر صحنه نمایش می‌نشاند.

امید است با استعانت از خداوند منان، در انجام امور محوله موفق و پیروز باشید.»

پیمان شریعتی كه‌ از سال 1370 در عرصه تئاتر ، سینما و تلویزیون به عنوان بازیگر، نویسنده و كارگردان فعال بوده است، عضویت در هیأت مدیره پیشین یونیمای ایران و مدیریت اجرایی یونیما، مدیریت اجرایی دو دوره جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی سنتی، مدیریت اجرایی دو دوره جشنواره بین‌المللی نمایش عروسكی تهران – مبارك، دبیراجرایی و مدیریت روابط عمومی دو دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را در كارنامه هنری و مدیریتی خود دارد.