سیامک آقایی آهنگساز و نوازنده چیره دست سنتور کنسرت خرم آباد خود را به استاد فقید محمدرضا لطفی تقدیم می کند.

به گزارش سرویس تئاتر و موسیقی خبرگزاری برنا، سیامک آقایی که پس از 4 سال دوری از صحنه در ایران، توری با عنوان «باز عشق» را از بهمن ماه سال گذشته آغاز کرده تصمیم دارد اجرای خرم آباد این تور که روز پنج شنبه 18 اردیبهشت ماه برگزار می شود را به استادش محمدرضا لطفی پیشکش کند.

محمدرضا لطفی نوازنده برجسته تار صبح روز 12 اردیبهشت ماه درگذشت و آقایی که شاگردی در مکتب خانه این معلم بزرگ را تجربه کرده، تصمیم دارد در این اجرای زنده به استادش ادای دین کند.

آقایی تور دو نوازی «باز عشق» را از 4 بهمن ماه با همراهی کامران منتظری (نوازنده تمبک) در تبریز آغاز کرد، 11 بهمن همین کنسرت را در شهر همدان روی صحنه برد و پس از آن هم در تاریخ 15 و 16 اسفندماه در یزد روی صحنه رفت.

این کنسرت ها با استقبالی کم نظیری مواجه شدند و سیامک آقایی تصمیم دارد این اجراها را در شهرهای مختلف ادامه بدهد. از جمله آنها شهر های خرم اباد، رشت، بندعباس و سمنان است.

سیامک آقایی پیش از این در ابان ماه سال 1388 کنسرت موفق «یاد باد» به خوانندگی سالار عقیلی را در تالار وحدت برگزار کرد و چندی بعد این اجرا را به شکل مجموعه صوتی – تصویری منشتر کرد که فروش موفقی داشت. دو سال پیش همسفر گروه جاده ابریشم و یویاما در ابوطبی بود. این گروه قطعه ای از آقایی را در ابوظبی اجرا کرد.