پارسا پیروزفر پس از اجرای موفق نمایش های «گلن گری گلن راس» و «سنگها در جیبهایش» با نمایش «بر پهنه دریا» به ایرانشهر می آید.

به گزارش سرویس تئاتر خبرگزاری برنا، پارسا پیروزفر که سال گذشته با اجرای نمایش «سنگ ها در جیب هایش» مخاطبان زیادی را به تماشای این اثر در تماشاخانه ایرانشهر ترغیب کرده بود، در حال حاضر مشغول آماده سازی نمایش «بر پهنه دریا» برای اجرا در سالن استاد ناظرزاده كرمانى واقع در تماشاخانه ایرانشهر است.

اسلاومیر مروژك نمایشنامه نویس نامدار لهستانى، نمایشنامه «بر پهنه دریا» را در سال ١٩٦١ به رشته تحریر در آورده است. این كمدى سیاه روایتگر موقعیت منحصر به فرد سه مرد متمدن و كشتى شكسته است كه بر روى كلكى در میان اقیانوس سرگردانند.

سیاوش چراغی پور، هوتن شکیبا، علی ابدالی و پارسا پیروزفر در این نمایش ایفاى نقش مى كنند. آتوسا قلم فرسایی طراح صحنه و لباس و نورالدین حیدری ماهر دستیار کارگردان، برنامه ریز و مدیر تولید این اثر نمایشى هستند.

اجراى نمایش "بر پهنه دریا" با ترجمه و كارگردانى پارسا پیروزفر از تاریخ ٤ شهریور سال جارى در تماشاخانه ایرانشهر به روى صحنه خواهد رفت.

گفتنی است پارسا پیروز فر در سال­های گذشته نمایش­های موفق «گلن گری گلن راس» به نویسندگی دیوید مامت و «سنگ ها در جیب هایش» به نویسندگی مری جونز را نیز در سالن استاد ناظرزاده­کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه برده است. پیش فروش اینترنتی این نمایش به زودی در سایت تماشاخانه ایرانشهر به آدرسwww.tamashakhaneh.ir آغاز می شود.