به گزارش خبرگزاری برنا،تا کنون هنرمندان و سرشناسانی چون پری صابری،گوهر خیراندیش،افشین پیروانی،محمد ساربان،نادر طریقت،نعیمه نظام دوست،همایون نصیری (سرپرست گروه دارکوب)،ابراهیم پشت کوهی،لعیا زنگنه،لیندا کیانی،سحر صباغ سرشت ،آرمین قیطاسی (رهبر ارکستر بادی آرس نوا) و .. به تماشای آرامسایش نشسته اند.

محمد حاتمی نویسنده،طراح و کارگردان نمایش در رابطه با مضمون آن می گوید:"آرامسایش" که لایه ای کمیک و موزیکال دارد ، مروریست بر احوال و حالات انسان. انسانی که در گذر زمان با خود روبرو می شود و سعی دارد در ازدحام و هجوم جامعه ماشین زده امروز و فردا خود را وارهاند و به حقیقت خود دست یابد.

بازیگران (به ترتیب ورود به صحنه) علیرضا مهران،پژمان جمشیدی،الهام دهقانی،شهرام قائدی،روح الله کمانی،بهنوش بختیاری،محمد حاتمی و عماد سالکی هستند.

آرامسایش هر شب به جز شنبه ها ساعت 19:30 در تالار شمس (اقدسیه) به روی صحنه می رود.این نمایش یکشنبه تا سه شنبه هر هفته به دانشجویان در صورت خرید تلفتی یا حضوری 40% تخفیف ارائه می کند.

الهام دهقانی (طراح لباس)،فواد خراباتی (دستیار کارگردان و برنامه ریز)،سارا شاهرودیان (منشی صحنه)،آوا فیاض (مدیر تبلیغات و روابط عمومی) و بابک برزویه (عکاس)، بهرنگ معتمدی (سرپرست گروه موسیقی و نوازنده ویلن سل)،ترانه پوریوسف (فلوت)،حمید رضا کیانی (سازهای کوبه ای و تار) سایر عوامل آرامسایش هستند.