به گزارش خبرگزاری برنا، صبح شنبه 14 اردیبهشت در نمایشگاه کتاب «صحیفه رضویه» امام رضا(ع) باحضور سیدمحمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
 
مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،با اعلام این خبر افزود:همزمان با چهارمین روز بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران؛ امروز، شنبه کتاب صحیفه رضویه برای نخستین بار در جهان اسلام با حضور مسئولان فرهنگی و هنری و جمعی از نخبگان، نویسندگان و اهالی فرهنگ و هنر رونمایی شد.

«صحیفه رضویه» امام رضا(ع) شامل ادعیه آن حضرت است که به کوشش آیت‌الله سید محمدباقر موحدابطحی‌اصفهانی، گردآوری و به قلم سیدعدنان لاجوردی، ترجمه شده است.

این مجموعه نفیس همراه با تازه ترین تالیفات بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)رونمایی شد.

تازه‌ترین تالیفات انتشارات بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) علاوه بر صحیفه رضویه، شامل کتابهای جایگاه و تاثیرات عفاف در تعاملات و ارتباطات با بهره گیری از سیره رضوی، دو پیشوای ملل حضرت ابراهیم(ع) و حضرت امام رضا(ع)، سیاست و حکومت در اندیشه امام رضا(ع)، مجموعه مقالات جشنواره بین المللی امام رضا(ع) و ترجمه بخشی از کتاب شریف عوالم العلوم و المعارف و الاحوال من الایات و الاخبار و الاقوال الامام رضا(ع) است.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به عنوان بزرگترین رویدادفرهنگی کشور از 11تا 21 اردیبهشت ماه پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) است