به گزارش سرویس فرهنگ‌‌وهنر برنا، فراخوان جشنواره‌ ادبی "آن" در رشته‌های شعر كوتاه سنتی (رباعی و دوبیتی)، شعر كوتاه نو (نیمایی و آزاد؛ حداكثر 10 سطر) و داستان كوتاه‌كوتاه (یك‌صفحه؛ حداكثر 177 كلمه) منتشر شده است.

شاعران و داستان‌نویسان كشور برای شركت در این جشنواره باید در رشته‌ شعر كوتاه، هفت اثر و در رشته داستان كوتاه‌كوتاه سه اثر ارسال کنند.

همچنین بخش ویژه‌ این جشنواره كشوری، "كتاب" است. شاعران و داستان‌نویسان كشور برای شركت در این بخش باید سه نسخه از مجموعه ‌شعر كوتاه و یا مجموعه‌ داستان كوتاه‌كوتاه خود را بفرستند. كتاب باید در سال 1388 یا 1389 منتشر شده باشد.

بر اساس این فراخوان، موضوع جشنواره‌ "آن" آزاد است.

شاعران و داستان‌نویسان می‌توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه جشنواره‌ "آن" (كرمان، صندوق پستی: 435-76175) و یا به نشانی اینترنتی: aan.award@gmail.com بفرستند و برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با شماره تلفن 2262670-0341 تماس بگیرند.

حوزه هنری استان كرمان، معاونت فرهنگی ‌اجتماعی شهرداری كرمان، شركت ملی صنایع مس ایران و باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس در برگزاری این جشنواره مشاركت دارند.

آیین اختتامیه‌ نخستین جشنواره‌ سراسری شعر كوتاه و داستان كوتاه‌كوتاه (آن) با حضور شاعران، داستان‌نویسان و صاحب‌نظران برجسته‌ كشور، نیمه‌ دوم اردیبهشت ‌ماه 1390 در شهر كرمان برگزار خواهد شد.