به گزارش سرویس ادبیات برنا، «بهمن دری» رییس بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، 13 تا 23 اردیبهشت ماه سال 1391 را زمان برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام کرد و گفت: براساس مصوب شورای سیاستگذاری، نمایشگاه یک روز جلوتر (12 اردیبهشت ماه ) افتتاح خواهد شد و از 13 تا 23 اردیبهشت پذیرای عموم علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

دری افزود: در پنجمین جلسه شورای سیاستگذاری و با دستور کار قرار گرفتن زمان و مکان نمایشگاه و تعیین شدن زمان برگزاری، در خصوص محل برگزاری نمایشگاه کتاب نیز بحث و بررسی صورت گرفت.

معاون امور فرهنگی ارشاد اضافه کرد: همچنین در این جلسه مقررات و ضوابط ثبت نام بخش بین الملل بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مورد تصویب اعضا قرار گرفت و مقرر شد جزوء این بخش به زبان انگلیسی ترجمه، چاپ و در اختیار ناشران بین‌الملل قرار گیرد.

وی درخصوص نحوه در اختیار قرار گرفتن فرم های مقررات و ضوابط ثبت نام بخش بین الملل نمایشگاه گفت: این فرم ها از طریق سایت نمایشگاه و همچنین توزیع در نمایشگاه کتاب فرانکفورت در اختیار ناشران بین الملل قرار خواهد گرفت.