به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی شبکه تهران ، 60 درصد از تصویر برداری این مجموعه تلویزیونی در منطقه حصار کرج انجام گرفته است.
این سریال در 26 قسمت 40 دقیقه ای با محتوی طنز اجتماعی به نویسندگی عباس نعمتی تهیه و تولید می شود و هنرمندانی همچون اکبر عبدی ، مجید مظفری ، ، شهره لرستانی ، لاله اسکندری ،افشین هاشمی ، زهیر یاری ، مریم امیر جلالی ، رامتین خداپناهی ، سحر آربین و........ در آن به ایفای نقش می پردازند.
داستان «دروازه بهشت» درباره پسری به نام مسعود است که به عنوان یک خواستگار به خانه خانواده پزشكی می رود. این خواستگاری ساده بر اثر اتفاقاتی به حادثه ای بزرگ تبدیل می شود.
حصار کرج ، پزشکی قانونی ، مترو و شمال ایران لوکیشن های این سریال هستند اما تصویر برداری بخش اعظم لوكیشن های این مجموعه در حصار كرج انجام شده است .
ساخت تیتراژ ابتدایی و پایانی این مجموعه را مهدی مظلومی ،تصویربرداری مجموعه را ناصر محمود كلایه و تدوین همزمان آن را بهزاد مصلح انجام می دهند.
یکی از نکات مهم این مجموعه حضور هنرمندان توانمندی است که برای اولین بار در کنار هم به ایفای نقش می‌پردازند که آثار متعددی را در سینما ، تئاتر و تلویزیون کارگردانی کرده اند.