به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی شبکه دوسیما، علیرضا ابراهیمی افزود: علیزاده از هنرمندان جوان و با استعداد کشور است که صدای او را بارها در تیتراژ سریال های تلویزیونی و برنامه هایی مثل «کوله پشتی» و «ماه عسل» شنیده ایم.
وی افزود: رضا خسروی نیز آهنگسازی تیتراژ ابتدایی و موسیقی متن «خروس » را آغاز کرده و روزهای پایانی کار را پشت سر می گذارد.
ابراهیمی درباره ساخت تیتراژ خروس گفت: سعیدآقاخانی و امیر معقولی مشترکا این کار را برعهده دارند.
گروه مجموعه های شبكه دو سیما «خروس» را در 26 قسمت 30 دقیقه ای برای پخش در ماه مبارك رمضان تدارك دیده است. این مجموعه تلویزیونی به تهیه كنندگی علیرضا ابراهیمی دلیجانی و كارگردانی سعید آقاخانی روی آنتن می رود.
« خروس» روایت جالبی از زندگی پدری است که دچار مشکل غیر منتظره ای می شود، این مشکل خانواده را به تکاپو می اندازد و پسر خانواده با همفکری دوستانش تلاش می کند تا چاره ای برای رفع این مشکل بیاندیشند. در نقشه بچه ها مغز متفکر یک خروس است.
فیلمنامه این سریال به قلم مصطفی کیایی نگارش شده و امیر معقولی و فرشید احمدی تصویربرداری و صدا برداری این پروژه را بر عهده دارند.
از دیگر عوامل این سریال می توان به علیرضا نجف زاده ( مجری طرح)، زهره سیه پوش ( طراح گریم)، قاسم ترکاشوند ( طراح صحنه و لباس)، ایمان غیرتمند ( برنامه ریز)، محمود مقدسی ( جانشین تولید)، مصطفی تنابنده ( دستیار یک کارگردان)، امین عابدی ( تدوینگر)، رضا خسروی ( آهنگساز)، مهدی رجبی ( مدیر تدارکات)، ساناز بصیر و رضا امیرنیا (دستیار کارگردان)، بیتا ارسطویی ( منشی صحنه)، علی حمدخدا ( تصویر بردار پشت صحنه)، رسول امامی ، میلاد ملکوتی ، میلاد مهرانیف سیامک کوثرمدار ( دستیار تصویر)، محسن پرهیزگاری، محمد مصور( دستیار صدا)، محمد سیه پوش، ساقی شاه مرادی، امیر صفادل ( دستیار گریم)، محمدرضا غفارزاده ( دستیار صحنه و لباس)، سعید غلامی ( مدیر صحنه)، علیرضا جعفری و مهناز غنی ( دستیار صحنه)، میلاد صفری ، محمد منصوری و رسول ولی زاده ( دستیاران تولید)، فرشید عباسی ( عکاس) و مرتضی سالخورده ، فرامرز کاکی ( خدمات) اشاره کرد.