به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی شبکه تهران،سید تقی سهرابی در مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی شبکه تهران که با حضور مهندس سعید مقیسه مدیر شبکه تهران و جمعی از مدیران شبکه تهران چهارشنبه 17 شهریور برگزار شد ، گفت : باید با برنامه ریزی، پیگیری بیشتر و شناخت ظرفیت ها و بسترهای نوین فعالیت در روابط عمومی ، در حوزه رسانه طرحی نو در جهان رسانه ای ارائه دهیم.

مدیر کل روابط عمومی صدا و سیما با بیان اینکه معرفی رسانه های اسلامی – ایرانی یکی از ماموریت های سازمانی ما به شمار می رود ، افزود: برای تحقق این ماموریت در سازمان باید تلاش جدی و اثر گذار در تولید و ارائه پیام در رسانه داشته باشیم.
سهرابی در ادامه با اشاره به تعامل شبکه تهران با رسانه رادیو تهران اضافه کرد: استفاده و بکارگیری از ظرفیت های دو رسانه رادیو و تلویزیون در کنار یکدیگر یک اتفاق مبارک و شایسته در حوزه رسانه است.

مدیر کل روابط عمومی صدا و سیما در پایان این مراسم با تکریم و قدر دانی از زحمات و فعالیت های فرشید سعیدی مدیر قبلی روابط عمومی شبکه تهران تصریح کرد: خدا را شاکریم که مدیران متعهد و متخصص مسئولیت روابط عمومی سازمان را بر عهده دارند که باید از زحمات آنها تشکر و قدر دانی کرد.

در ادامه این مراسم آقای " مهدی مزینانی " به عنوان مدیر جدید روابط عمومی شبکه تهران معرفی و منصوب شد.

بنا بر این گزارش ، این انتصاب با هماهنگی مدیر شبکه تهران انجام شد و در حکم مدیر جدید روابط عمومی شبکه تهران، برقراری ارتباط و تعامل موثر با همکاران بر اساس اهداف سازمان ، استفاده از ابزارهای جدید و شیوه های علمی ارتباطی در همه فعالیت های تعریف شده برای دست یابی به وجوه متنوع افکارعمومی و اطلاع رسانی به موقع و مفید ازعملکرد حوزه مربوطه به مخاطبان درون و برون سازمانی مبنای عمل و رویکرد به عنوان ماموریت به ایشان ابلاغ شد.