به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی ردیو تهران،نوشین رهگذر، سردبیر و تهیه کننده برنامه گفت: برنامه«پنجره ای برای تماشا» با تقدیم به یک شهید، هر روز بجز جمعه ها از ساعت 11:30 به مدت 55 دقیقه پخش می شود. در این برنامه هر روز از یک شهید دفاع مقدس یاد و مختصری از زندگی او از زبان مادر، همسر و همرزمان روایت می‌شود.

وی با اشاره به این که هر روز سبک زندگی در این برنامه مورد بررسی قرار می گیرد، گفت: حجت الاسلام والمسلمین وحیدی، سبک زندگی آفریده های خدا از جمله طبیعت، کوه، جنگل، پرنده ها و مهندس مهدی حاج زمانی نیز سبک زندگی منتظران مهدی را بررسی می کند. هانی چیت چیان نیز درباره سبک زندگی در قرآن و مهدی رستمی درباره مهارتهای ایمانی و سبک زندگی آدم های دین دار اطلاعاتی به شنوندگان ارائه می‌کند.

رهگذر در ادامه درباره دیگر بخش های برنامه توضیح داد و افزود: «منم او را می شناسم» قصه روایی است که تمام مناسبت های روز و مناسبت های تقویمی، با اجرای لیلا میر محمدی آذر از بعد خانوادگی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی روایت می شود. بخش«داستانک» آنی از زندگی شخصی است که پریسا جمالی آن را اجرا می کند و لحظه های شیرین و عرفانی که رزمندگان در لحظه های جنگ و اسارت داشته اند را بیان می‌کند.

نوشین رهگذر سردبیر و تهیه کننده، سید یوسف رحیمی و فاطمه نصرآبادی گوینده، سعید بارانی و پریسا جمالی بازیگر، لیلا میر محمدی آذر و مریم چوپانی نویسنده، مصطفی داعی گزارشگر از دیگر عواملی هستند که با این برنامه همکاری دارند.