به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی شبکه جهانی سحر، فیلم تلویزیونی «از دور دست» که به سرپرستی رحمان رستم‌پور به بوسنیایی زیرنویس شده است، از سیمای بوسینایی این شبکه به روی آنتن خواهد رفت.

حسین ظریف میرزائیان ترجمه متون «از دور دست» را برعهده داشته و سمیرا نظیر ویراستاری آن را انجام داده است. علیرضا نجفی نیز اپراتور زیرنویس این فیلم بوده است.

رامین محسنی «از دور دست» را بر اساس فیلمنامه‌ای که خودش نوشته کارگردانی و تهیه کنندگی نموده است. داستان «از دور دست» به سه موقعیت از زندگی یک جوان امروزی ایرانی در شهر تهران می‌پردازد.

او به عنوان یک دانشجوی سینما، یک تاجر علاقمند به نقاشی و یک آرشیتکت مشغول به فعالیت است و در تلاش تا در مواجهه با تاریخ و کلمه، نقش و عشق و آسمان و زمین به آرامش و تعادل دست یابد.

جمشید هاشم‌پور، کوروش تهامی، بهناز جعفری، داریوش ارجمند، مهدی می‌امی، محمدعلی نجفی، ابراهیم آبادی، بیوک میرزایی، زهره صفوی، مهدی تقی نیا، امیر دژکام، محبوبه بیات، همایون ارشادی، بهرام علیان و مسعود حقی بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم «از دور دست» به مدت ۱۰۰ دقیقه برای سیمای بوسنیایی شبکه بین المللی سحر زیرنویس شده و برای علاقمندان به فیلم‌های ایرانی در بوسنی و هرزگوین و منطقه بالکان به روی آنتن خواهد رفت.