احسان ارغوانی تهیه کننده برنامه امروز هنوز تموم نشده در خصوص ویژه برنامه اش در عید سعید فطر به خبرنگار سرویس رادیو و تلویزیون خبرگزاری برنا گفت: امسال قرار بر این شده، «امروز هنوز تموم نشده» ویژه برنامه عید فطر شبکه اول سیما را روی آنتن ببریم.

وی در ادامه افزود: در همین راستا ما دوشنبه ششم مرداد از ساعت 23:30 تا 3:30 بامداد روز سه شنبه هفتم مرداد برنامه ای حدوداً چهار ساعته را تحت عنوان "ویژه برنامه امروز هنوز تموم نشده" روی آنتن خواهیم داشت.

ارغوانی ادامه داد: پدرام کریمی و به احتمال فراوان عبدالله رواق مجریان این برنامه خواهند بود و با دعوت از برخی از ورزشکاران به خصوص بازیکنان تیم ملی بسکتبال ایران که در مسابقات کاپ آسیایی به قهرمانی دست یافتند و همچنین والیبالیست های خوب کشورمان که چهارم دنیا شدند را با آنها گفتگو خواهیم کرد.

تهیه کننده شبکه اول سیما تاکید کرد: همچنین برخی از بازیگران سریال مدینه که سریال ویژه ماه مبارک رمضان شبکه اول سیما نیز بود در این ویژه برنامه حضور خواهند داشت و در خصوص این سریال با آنها گفتگو می کنیم. همچنین خوانندگان خوب کشورمان و به ویژه افرادی که برای ماه مبارک رمضان کاری مناسبتی خوانده اند هم دربرنامه ترانه خوانی خواهند کرد.

وی همچنین از ادامه پیدا کردن این ویژه برنامه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفتم و هشتم مرداد ماه از ساعت 10 تا 13 ظهر از شبکه اول سیما خبر داد.

امروز هنوز تموم نشده به استان ها سفر می کند

ارغوانی در خصوص روند طبیعی برنامه امروز هنوز تموم نشده پس از ماه مبارک رمضان نیز اضافه کرد: روند عادی برنامه امروز هنوز تموم نشده از شنبه یازدهم مرداد حدود ساعت 17 هر روز از شبکه اول سیما مجدداً پخش خواهد شد. ما در نظر گرفتیم در برنامه های روتین امروز هنوز تموم نشده روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به یک استان سفر کنیم و اولین استانی که برای سفرمان در نظر گرفتیم استان خوزستان است و این سفر ها هر هفته به یک استان ادامه پیدا می کند. به هر حال برنامه امروز هنوز تموم نشده برنامه ای کاملاً جوانانه در بین برنامه های شبکه اول سیماست که مخاطبان جوان استقبال فوق العاده ای هم از آن کرده اند.

امروز هنوز تموم نشده جایگاه ویژه ای نزد اهالی موسیقی دارد

وی به توجه ویژه این برنامه به موسیقی پرداخت و تاکید کرد: در این مدت که برنامه امروز هنوز تموم نشده روی آنتن شبکه اول سیما می رود ، ما سعی کردیم بسیاری از افراد برتر در حوزه موسیقی را به برنامه دعوت کنیم و خدا را شکر برنامه ما جایگاه خوبی نزد اهالی موسیقی پیدا کرده است. تیتراژ اولیه برنامه ما را رضا صادقی و شهاب رمضان با هم همخوانی کرده اند که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین ترانه ای که میثم ابراهیمی به اسم "یکی همیشه هست" در تیتراژ پایانی برنامه ما خوانده است در حال حاضر در نظر سنجی برترین ترانه های تیتراژ ماه مبارک رمضان اول شده است و این برای ما یک افتخار است.

ارغوانی همچنین از اضافه شدن پخش کلیپ های موسیقی در لابه لای برنامه از روز شنبه یازدهم مرداد خبر داد.