به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون برنا، شبکه مستند سیمای جمهوری اسلامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و شهرآورد استقلال و پیروزی، به ترتیب دو مستند «عملیات پیروزمندانه» و «سه، دو، یک، شهرآورد» پخش خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، امشب و در قالب مستندی جذاب، «پیمان یوسفی» مجری ورزشی و تهیه کننده، مستند جذابی از حاشیه‌های رقابت شهرآورد اخیر را با عنوان «سه، دو، یک، شهرآورد» به روی آنتن می‌برد. علاقه‌مندان به مستندهای ورزشی می‌توانند امشب بیننده این مستند جذاب از حاشیه‌های شهرآورد سنتی سرخابی‌های پایتخت از شبکه مستند سیما باشند.

گروه سازنده این اثر از ساعت‌ها قبل از شروع بازی به ضبط حواشی مربوط به آن پرداخته‌اند، چون در این مستند سعی شده است تا بدون تعلق به حواشی ورزشی، نگاه جدیدی به حاشیه های فرهنگی و اجتماعی این بازی شود. در بخشی دیگر از این مستند نیز نگاهی خاص به تلاش دست‌اندرکاران در پخش زنده این بازی خواهد شد و سعی شده حاشیه‌های مربوط به مراحل تهیه، ضبط و پخش یک بازی فوتبال به تصویر کشیده شود.

مستند «سه، دو، یک، شهرآورد» دوشنبه 28 شهریور، ساعت 20:30 و به مدت 60 دقیقه از شبکه مستند سیما پخش می شود.


به گزارش برنا، به مناسبت هفته دفاع مقدس، مجموعه مستند «عملیات پیروزمندانه» که به سفارش گروه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شبکه مستند سیما تولید شده است و نگاه تازه‌ای به ناگفته‌های جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس دارد، از 31 شهریور ماه هر شب از شبکه مستند پخش خواهد شد.

این مجموعه به تهیه کنندگی و کارگردانی ایرج مرادی آماده پخش شده، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس از 31 شهریور ماه به روی آنتن می‌رود.