هنرمند ژاپنی که از سوی سید عباس سجادی رئیس فرهنگسرای نیاوران مورد استقبال قرار گرفت پس از حضور در این مجموعه، در نگارخانه اصلی فرهنگسرا از آثار هنرمندان برجسته ایرانی در نمایشگاه هنر انساندوستی بازدید کرد.همچنین شکوفه ملک کیانی مشاور هنری برنامه جهانی غذا در این بازدید ، توضیحاتی پیرامون آثار نمایشگاه ارائه نمود. ماساهارو تاکاهاشی ، ملقب به کیتارو پس از تماشای آثار تجسمی هنرمندان ایرانی در خصوص این نمایشگاه گفت:این اقدام بسیار خوب و ارزشمندی است. فکر نمی کردم شاهد چنین آثار زیبا و این نمایشگاه باشکوه باشم.

هنرمند ژاپنی افزود: برگزاری نمایشگاه برای موضوع برنامه جهانی غذا و مقابله با گرسنگی در جهان بسیار کار ارزشمندی است و آثار هنرمندان ایرانی هم فراتر از تصورات من بود. با این وجود فکر می کنم برای چنین اقدام خوبی می توان از هنرمندان سایر کشورها هم دعوت کرد. خیلی از هنرمندان از سراسر جهان دوست دارند در چنین رویدادی سهیم باشند.


کیتارو همچنین گفت: به مسئولان نمایشگاه و همینطور برنامه جهانی غذا پیشنهاد دادم در ادوار آینده این نمایشگاه را با آثاری از هنرمندان ایرانی و همینطور خارجی برگزار کنند. خود من هم آثاری هنری در بخش تجسمی دارم و می خواهم در چنین رویداد مهمی سهیم باشم. در صورت امکان خوشحال می شوم آثار من هم در نمایشگاهی با این موضوع و برای برنامه جهانی غذا برگزار شود. در پایان این دیدار هدایایی از طرف مدیریت فرهنگسرا و تابلویی از سوی علیرضا سعادتمند، یکی از هنرمندان شرکت کننده در نمایشگاه به کیتارو اهدا شد.

گفتنی است نمایشگاه هنر انساندوستی با همکاری بنیاد آفرینش های هنری نیاوران و دفتر برنامه جهانی غذا در تهران با نمایش آثار 100 هنرمند برجسته و صاحب نام هنرهای تجسمی برگزار شده که تا نهم آبان ماه ادامه خواهد داشت و عواید حاصل از فروش این آثار به برنامه جهانی غذا و رفع گرسنگی در جهان اختصاص خواهد یافت.