به گزارش خبرگزاری برنا، گروه موسیقی تامای قصد دارد در این کنسرت قطعاتی به زبان آذری و به نام های باخ گولوم، غریب آخشاملار، دنیا فانی، سلیم لی، کوچه لره سوسپ میشم و یک آهنگ به نام آیریلیق به یاد مرتضی پاشایی را برای آذری زبانان و علاقمندان به زبان آذری اجرا کنند .

داریوش دهری خواننده گروه تامای از سال 1385 در گروه موسیقی آراز نوازندگی را شروع کرد و در سال 1391 اولین آلبوم موسیقایی خود با نام «غریب آخشاملار» را در مقام خواننده منتشر نمود . وی سابقه برگزاری چندین کنسرت بین ساله ای 1392 و 1393 در برج آزادی را نیز در کارنامه هنری خود دارد .

نوازندگان گروه موسیقی تامای عبارتند از:شرمینه فرهود (پیانو)، فرامرز جوادی (تار)، کیانوش رحیمی(گیتار بیس)، مسعود والا منشی(کیبورد)، کمال عبدولی (کلارینت)، داریوش دهری ( خواننده)، بهزاد صمدانی(ناقاره)، قربان پناهی(قارمون)، رضا فتوحی(ویودرام)، پروانه کاردوست، مینا احمدی و معصومه عسگر پور(گروه کر)

گفتنی است کنسرت موسیقی آذری تامای 4 بهمن ماه در سالن خلیج فارس به روی صحنه می رود و علاقمندان جهت تهیه بلیط می توانند با شماره های 22803631 تماس حاصل نموده و یا به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.