به گزارش خبرگزاری برنا، گروه «عشاق» بنا دارد کنسرت پیش روی خود را در دوبخش برای مخاطبین اجرا کند که بخش اول با نمایش کلیپی با نام دریا شروع و درادامه با اجرای قطعات تمنا ، مهرویان ، آخرین قربانی ،فراموشی، یاد تو و کوی رضا خاتمه می یابد . بخش دوم نیز شامل قطعاتی به نام های وطن، جان جهان، جدایی، نغمه شادی و افسانه می باشد .

امین الله رشیدی خواننده شهیر موسیقی کلاسیک ایرانی زادهٔ چهارم اردیبهشت ۱۳۰۴ در شهر راوند کاشان است. آهنگ‌سازی و خوانندگی رشیدی در رادیو تهران از سال ۱۳۲۷ خورشیدی آغاز و تا پایان سال ۱۳۴۴ به طور پیوسته ادامه داشته و در این مدت بیش از ۱۲۰ آهنگ ساخته است.

شیوه رشیدی در خوانندگی و آهنگ‌سازی، مرز میان سنت و نوگرایی می‌باشد؛ به قول خودش حد وسط را انتخاب کرده است. او می گوید: اگر این میانه‌روی و اعتدال در تمام امور دنیا جاری بود چهره جهان و زندگی خیلی زیباتر و مطبوع‌تر از آن چه تا کنون هست می‌بود.

جمشید دلشادی نیز موسیقی را از سال 1374 با نواختن ساز نی و سپس تار شروع کرد و در ادامه آواز را نزد هادی شهبازی فراگرفت . وی دوره صدا سازی را نزد محسن رضایی تکمیل نمود. وی تاکنون تاکنون سه آلبوم به نام های «رویان»، «نغمه شادی» و آسمان گریه منتشر شده است.

نوازندگان كنسرت گروه عشاق عبارتند از :مرتضی خیام زاده :تار ،كامیار محبت:تنبك محمدرضا رجبی: دف و دایره، بهنام خباز نظری محمدرضاجلیلی سارامداح امیرحسین طائی : ویلن، عباس وحیدی فر: عود، مسعود فیروزی نژاد : ویلنسل، رسول آقایی : ویدرام و افسانه رشیدی : همخوان.

گفتنی است کنسرت «عشاق» ششم اسفند ماه ساعت 20 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.