به گزارش سرویس فرهنگ‌وهنر برنا، بابک قدمایی خواننده در این باره پاپ اظهار کرد: ترانه "قلب شیران" اثری کاملا ایرانی است که برای حمایت و تشویق نمایندگان وطن‌مان در جام فوتبال ملت‌های آسیا با آهنگسازی و تنظیم حسام‌الدین ناصری و ترانه‌سرایی حمید فلق‌بیگی اجرا می‌شود.

وی افزود: این اثر فضای شادی را درخود دارد که سبب ایجاد شور و هیجان بیشتر برای تماشاگران و ایجاد انگیزه برای بازیکنان می‌شود.

این هنرمند با اشاره به سازبندی گروه اجرایی این قطعه اظهار کرد: در این اثر از سازهای بادی و برنجی، کوبه‌ای، آکاردئون، پیانو و البته هم‌چنین سازهای زهی استفاده شده تا فضایی شاد و پرهیجان استفاده شده است.

قدمایی درباره عنوان این اثر توضیح داد: قلب شیران، نماد بازیکنان کشورعزیزمان ایران است که هم چون شیری قدرتمند به میدان جنگ رفته و افتخار می‌آفرینند. آن‌ها قلب کشور و مردمان این کشور پهناور هستند.

وی با بیان این نکته که "شهزاده‌های پارس" شعار رسمی تیم ملی ما در جام ملت‌های آسیاست، گفت: ازآن جایی که این اثربرای مردم ایران و نمایندگان آن‌ها در بازی‌های آسیایی ساخته شده، برروی این دو نماد مهم خلیج‌فارس و شعار تیم‌ملی تاکید فراوان داشته و آن را ترجیع‌بند اثر خود کرده‌ام تا این شهزادگان و فرزانگان و نمایندگان بدانند قلب شیران مردمان کشورما هستند.