به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز سید محمد شروین اسبقیان ضمن بیان این مطلب افزود: سازمان تربیت بدنی 10 میلیارد ریال كمك مالی به تیم تراكتورسازی تعهد كرده كه تاكنون پنج میلیارد ریال آن را پرداخت كرده است.

وی تصریح كرد: برای دریافت پنج میلیارد ریال باقیمانده نیز پیگیری هایی انجام داده ایم و ظرف روزهای آینده این مبلغ از سوی سازمان به حساب تراكتورسازی واریز خواهد شد.

مدیركل تربیت بدنی آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت های عمرانی صورت گرفته در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز اشاره كرد و گفت: قرارداد 24 میلیارد ریالی برای تكمیل و رفع نواقصات این مجموعه ورزشی با پیمانكار بسته شده و با مساعد شدن وضعیت جوی، كار خود را آغاز خواهد كرد.

وی همچنین از تخصیص اعتبار لازم به منظور تجهیز جایگاه خبرنگاران در این ورزشگاه خبر داد و افزود: تمامی وسایل و امكانات تجهیز این جایگاه خریداری شده و منتظر بهبود وضعیت جوی هستیم تا شرایطی مناسب برای خبرنگاران و رسانه ها در این ورزشگاه ایجاد كنیم.

اسبقیان در خصوص جاده های منتهی به این ورزشگاه نیز گفت: یكی از جاده های منتهی به ورزشگاه زیر نظر تربیت بدنی افتتاح شد اما دیگر جاده دسترسی به دلیل شدت سرما در منطقه و موافقت معاونت عمرانی استاندار، كار آسفالت ریزی آن به شروع فصل گرما موكول شد تا از دوباره كاری جلوگیری شود.