به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، نخستین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای رسانه در تبریز با شناخت تیم‌های برتر به پایان رسید.
در دیدار نهائی این رقابت ها، تیم های خبرگزاری برنا و روزنامه ایران مقابل همدیگر صف آرائی کردند.
تیم روزنامه ایران که پیش از این در مرحله گروهی با سه گل مغلوب خبرگزاری برنا شده بود، با اضافه کردن بازیکن کمکی موفق شد باخت خود مقابل خبرگزاری برنا را جبران کرده و با سه گل پیروز دیدار فینال باشد.
تیم فوتسال خبرگزاری برنا اما به دلیل مصدومیت و محرومیت سه بازیکن اصلی خود، نمایش قابل قبولی در بازی پایانی ارائه داد و در حالی که استحقاق قهرمانی را داشت، به عنوان نیابت قهرمانی بسنده کرد.
تیم فوتسال صداوسیما نیز بر سکوی سوم این مسابقات ایستاد.
همچنین تیم فوتسال رسانه ورزش بخاطر ارائه بازی های جوانمردانه، جام ویژه این دوره از مسابقات را دریافت کرد و کاپ اخلاق نیز به تیم خبرگزاری ایرنا اختصاص یافت.
تیم مهدیه تبریز نیز به عنوان میهمان ویژه این رقابت ها، یادبود مخصوص پیکارها را از سوی ستاد برگزاری مسابقات دریافت کرد.
در نخستین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای رسانه در تبریز، که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر از روز 21 دی ماه سال جاری آغاز شده است، ده تیم در دو گروه پنج تیمی رقابت های خود را در دور گروهی برگزار کردند.
این مسابقات با راهیابی تیم های خبرگزاری برنا، صداوسیما و روزنامه های همشهری و ایران به دور نیمه نهائی، در سالن شهید عبدالحسین سعدی پیگیری و با شناخت تیم های اول تا سوم به پایان رسید. 
لازم به ذکر است در اولین دوره رقابت های فوتسال جام شهدای رسانه در تبریز، تیم‌های خبرگزاری برنا، خبرگزاری ایرنا، روزنامه های همشهری و ایران، بسیج رسانه، صداوسیما، مهدیه تبریز، رسانه ورزش، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و آوای سیمای ماندگار شرکت داشتند.
این رقابت ها، به همت بسیج رسانه آذربایجان شرقی و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، باشگاه فرهنگی ورزشی مهدیه تبریز، صداوسیمای استان و واحد تربیت بدنی بسیج رسانه تبریز برگزار شد.