به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، با غلبه بر تیم فوتبال الاتحاد عربستان، تراکتورسازان مارش پیروزی را در لیگ قهرمانان آسیا به صدا در آوردند.

شاگردان تونی اولیویرا در حضور قریب به 40 هزار نفر تماشاگر حاضر در ورزشگاه یادگار امام ( ره ) تبریز موفق شدند با تنها گل کریم انصاری فرد که در دقیقه 83 به ثمر رسید، صاحب برتری یک بر صفر شوند.

قضاوت این دیدار بر عهده لئو کوک من با کمک ژو چو پیت و ژنگ اوی چو هر سه از هنگ کنگ بود و مازن رمضان از لبنان بر عملکرد تیم داوری نظارت داشت.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در این بازی با ترکیب حامد لک، مهدی کیانی، مهدی کریمیان (میثم بائو 4+ 90)، علی کریمی (60اخراج)، جواد کاظمیان (محمد ابراهیمی 57)، کریم انصاریفرد، مسعود ابراهیم زاده، محمد نصرتی، میلاد فخرالدینی، سعید دقیقی (فرشاد احمدزاده 61) و مرتضی اسدی به میدان رفت.

تیم الاتحاد عربستان نیز در این پیکار راشد الرهاب، باسم محسن المنتشری (عبدالرحمن الغمدی)، جمال، محمدقاسم النخلی، حمد المنتشری، محمدابوسبان، لئو (احمد الفریدی 46)، سعید التکرونی، علی طلال، فلاته مختار و خوان پابلو رودیگز ( محمد عبدالغنی 89) را روانه زمین کرده بود.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با وجود اخراج علی کریمی، از دقیقه 60 مجبور شد ده نفره به بازی ادامه داده و گل برتری را نیز به ثمر برساند.

این دیدار از گروه سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد.