به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در جمع اعضای شورای اداری، شورای تامین، نمایندگان و نیز معتمدین ضمن تبریک سال جدید، این جلسه را جلسه انس، الفت و وحدت بین مسئولین عنوان کرده و بر استفاده حداکثری زمان برای خدمت به مردم تاکید کرد.

اسماعیل حیدری آزاد با تاکید بر عملی شدن و تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: کارهای صورت گرفته و خدمات شبانه روزی در برابر شعارهای داده شده، نجابت و حمایت مردم و قداست نظام اسلامی بسیار ناچیز است.

وی در ادامه به اهمیت و ضرورت اطلاع رسانی خدمات صورت گرفته به مردم اشاره کرده، فضای مجازی شهرستان را نقطه قوت و مثبت عنوان کرد و خواستار مدیریت فضای رسانه ها و جلوگیری از تشنج و اختلاف افکنی در فضای مجازی شده و بیان داشت: چنین شرایطی در هیچ کجا مشاهده نمی شود که سایت ها با حاشیه سازی و عده ای نیز خود ابزار تفرقه و اختلاف شوند و این نهایتاً به ضرر شهر و مردم است.

فرماندار میانه به منزلت و جایگاه شهدا و ایثارگران به ‌ویژه شهدای میانه اشاره و خدمت خالصانه، صادقانه و بی منت مسوولان شهرستان به مردم و نظام را بهترین راه برای ارزش نهادن و پاسخ به خون شهیدان عنوان کرد.

حیدری آزاد سیاست زدگی را آفت شهرستان نام برده و از مسئولین شهرستان خواست تا عملگرا باشند و با عملکرد مناسب، خود را به مردم معرفی کنند چرا که مردم بر همه امور نظارت دارند و می توانند به راحتی شعار و عمل را از یکدیگر تمیز دهند و سره را از ناسره جدا کنند.