به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، رئیس کمیسیون ‌اجتماعی، فرهنگی، ورزشی‌ و‌ آموزشی شورای اسلامی شهر تبریز در مراسم افتتاح سالن حمداد پارك بانوان مشروطه گفت: در روز ولادت تنها ترین سردار عشق امام حسن (ع) این پروژه را تقدیم خواهران و مادران شهروند تبریز می نماییم چرا که خانم ها و بانوان تبریزی شایسته همه چیزهای خوب هستند.
اكرم حضرتی با اعلام اینكه برای بانوان در اكثر حوزه ها کم کار شده است، گفت: پروژه های اینچنینی ضرورت شهر ماست و هراندازه که برای احداث محل های ورزش بانوان فعالیت انجام گیرد باز هم جای کار وجود خواهد داشت.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز با تاكید بر اینكه خانم ها در هر عرصه ای که بوده اند موفق بوده اند، گفت: با افتخار می گوییم در تبریز بزرگ که یک شهر تاریخی و فرهنگی است، خانمها از آقایان عقب نمانده اند.
وی با اشاره به همت شهرداری منطقه سه تبریز در راستای افتتاح این مجموعه افزود: شهرداری منطقه سه نشان داده است که همواره برای جلب رضایت شهروندان تلاش می کند.
وی با اشاره به اینكه بهترین سرمایه و پشتوانه یک شهر وجود زنان موفق در آن شهر است، افزود: با عنایت به این موضوع که خانم ها 50 درصد جامعه را تشکیل می دهند توانمند کردن آنان به توانمندی بقیه شهروندان نیز منجر خواهد شد.