به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، مردم مومن و انقلابی تبریز با شرکت پرشور در راهپیمایی روزجهانی قدس با اعلام حمایت و همبستگی با مردم فلسطین فریاد مرگ بر اسراییل سر دادند.
دراین راهپیمایی شرکت کنندگان، با دادن شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ براسراییل ضمن اعلام نفرت و انزجارخود از رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان این رژیم اشغالگر، حمایت قاطعانه خود را از مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین اعلام کردند.
مردم غیور و روزه دار کلانشهر تبریز با در دست داشتن پلاکاردهای مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا و همچنین عکس هایی از جنایت های رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع فلسطین و غزه، با مشت های گره کرده تنفر و انزجار خود را از وجود این رژیم وحشی ابراز کردند.
اقشار مختلف مردم مومن و خداجوی تبریز با حضور یکپارچه و گسترده در راهپیمایی روز قدس، حماسه ای کم نظیر خلق کردند و پاسخی کوبنده و محکم به یاوه گویی های دشمنان نظام دادند.
مهمانان ضیافت الهی پس از عبور از مسیرهای تعیین شده در محل مصلی اعظم امام خمینی تجمع کردند.
این گزارش حاکی است، اقشار مختلف مردم از جمله جانبازان، آزادگان، بسیجیان، جوانان، ورزشکاران و جامعه ورزشی، کارمندان دستگاه های اجرایی، نظامیان، دانشجویان، دانش آموزان و به خصوص خانواده های معظم شهدا در کنار مسئولان و اصحاب رسانه حضوری گسترده و باشکوه در این راهپیمایی داشتند و برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدند.