به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز،در حالیکه بیش از 10 روز از آغاز فصل نقل و انتقالات در لیگ برتر فوتبال ایران می گذرد هر روز اخبار جدید و گاها غافلگیر کننده ای از باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز به گوش می رسد.

انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی و ستار همدانی به عنوان دستیار وی در کادر فنی این تیم تبریزی خود یک خبر ویژه برای فوتبال دوستان بود.

پس از آن پروژه پیوستن بازیکنان بزرگ و سرشناس به تراکتور سازی کلید خورد که در این راستا احسان حاج صفی،سیاوش اکبر پور و احمد آل نعمه به این تیم پیوستند.

آندرانیک تیموریان که در حال توافق با باشگاه استقلال تهران بود به درخواست امیر قلعه نویی برای مذاکره با تراکتورسازی به تبریز آمد و با بیان اینکه اگر7 تیر با یک تیم خارجی قرارداد نبندد به تراکتورسازی خواهد پیوست.

از گوشه و کنار باشگاه تراکتور سازی شنیده می شود که محمد ابراهیمی، مهدی کیانی، علی علیزاده و سید محسن حسینی بازیکنان فصل گذشته این باشگاه قراداد خود را با تراکتور سازی تمدید کرده اند.

همچنین منابع آگاه در باشگاه اعلام کرده اند محمد حسین جعفری به مدیرعامل تراکتور سازی تبریز در این تیم باقی خواهد ماند و در کنار وی افرادی همچون ناصر شفق و مصطفی آجر لو به عنوان اعضای هیأت مدیره فعالیت خواهند کرد.

یکی از اخبار مهمی که منتشر شد و بلافاصله تکذیب گردید، پیوستن ایگور کاسترو مهاجم ذوب آهن اصفهان به تراکتور سازی بود که این خبر در کمتر از 24 ساعت توسط باشگاه تکذیب شد.

هم اکنون جدید ترین شایعات حوالی تراکتو.ر سازی تبریز پیوستن وحید طالب لو از استقلال،خسرو حیدری و احمد جمشیدیان از سپاهان به تراکتورسازی است.

همچنین شنیده می شود که امیر قلعه نویی به مسوولان باشگاه اعلام کرده است که برای باز گرداندن جاسم کرار و محمد نصرتی به تراکتورسازی تلاش کنند.

طبق اعلام باشگاه تراکتور سازی تکلیف سرپرست تیم نیز در 24 ساعت آینده مشخص خواهد شد و در این میان اسامی افرادی همچون حسن آذرنیا و مهدی فاطمی به گوش می رسد.

گزارش خبرنگار برنا در تبریز می افزاید: کلیه این اخبار و شایعات در حالی منتشر می شود که جواد ششگلانی رییس هیات فوتبال آذربایجان شرقی اعلام کرده است تا به حال هیچ قراردادی توسط تراکتورسازی در هیأت فوتبال به ثبت نرسیده است.

این سخن رییس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی بدین معناست که احتمال تغییر و تحولات بیشتر در تیم تراکتورسازی تبریز همچنان وجود دارد و هواداران پروشور این تیم تبریزی باید منتظر اخبار جدید بیشتری در مورد تیم محبوبشان باشند.