به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، سرپرست حوزه هنری آذربایجان شرقی در آستانه روز جوان در حضور هنرمندان جوان با بیان این مطلب افزود: جوانی دوران رشد و بالندگی است و باید از تفكرات و ایده‌های جوانان در برنامه‌ریزی‌ها بهره برد.

وی تصریح کرد: دین مبین اسلام توجه ویژه‌ای به جوانان داشته است و اگر همین توجه در جامعه جاری شود شاهد فضایی پویا، شاد و پرطراوت خواهیم بود.

خدایی با اشاره به اینكه اكثریت قریب به اتفاق هنرمندان استان آذربایجان‌شرقی را جوانان تشكیل می‌دهند، گفت: در كنار كسوت و موی سپید بزرگان احترام به اندیشه‌های نو و افكار به روز جوانان وظیفه متولیان امر است.

سرپرست حوزه هنری آذربایجان شرقی اظهار داشت: منظور از جوانی تنها رده سنی خاص نیست و افكار جوان و مبتنی بر نیازهای روز می‌تواند در حوزه‌های فرهنگی و هنری راهگشا باشد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های سال 90 در حوزه هنری استان گفت: درصد بالایی از برنامه‌های حوزه هنری برای مخاطب جوان در نظر گرفته شده است و تا كنون هم استقبال بسیار خوبی توسط جوانان از برنامه‌هایی چون عصر نمایشنامه و ورك‌شاپ‌های تخصصی هنرهای نمایشی، تصویری و تجسمی صورت گرفته است.