به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، کتاب «خط سرخ» شامل گزیده ای از مقالات و اشعار کنگره شعر عاشورایی سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی و «خاکیان عرش نشین» با موضوع وصف دلاورِی های شهدای هشت سال دفاع مقدس در تبریز است.
 
2 اثر جدید «عباس داداش زاده» متخلص به فانی تبریزی»، تألیف شده در سال جاری به چاپ رسیده و کتاب های «زلف دلاویز» و «دلدادگان توحید» نیز از تالیفات این نویسنده در آینده ای نزدیک چاپ و منتشر می‌شود.

کتاب خط سرخ این نویسنده شامل گزیده ای از مقالات و اشعار گنگره شعر عاشورایی سازمان تبلیغات اسلامی استان بوده و موضوع کتاب خاکیان عرش نشین نیز وصف دلاوری های شهدای هشت سال دفاع مقدس است که توسط انتشارات قدر ولایت تهران به چاپ رسیده است.

همچنین کتاب زلف دلاویز در دست چاپ بوده و قرار است در این ماه از سوی انتشارات آیدین تبریز به زیور چاپ آراسته شود.

اثر تحقیقی «دلدادگان توحید» نیز پژوهشی در زمینه زندگانی و آثارو اندیشه بزرگانی چون «علامه طباطبایی»، «علامه امینی»، «علامه جعفری»، «سید علی قاضی» و «میرزاجوادآقا ملکی تبریزی» است که امسال از سوی انتشارات دارالکتب الاسلامیه تهران به چاپ خواهد رسید.

«عباس داداش» زاده متخلص به فانی تبریزی، شاعر و نویسنده شهیر آذربایجان شرقی است که در عرصه های ادب و عرفان صاحب چندین کتب تالیفی و تحقیقی است.

وی از شاگردان زنده یاد استاد عابد بوده و از محضر بزرگان علم و ادب ایران خوشه چینی کرده و چندین بار به عنوان داور و شاعر برگزیده جشنواره ها انتخاب شده است.