به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، علی‌اکبر برقی‌مقدم، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در حاشیه نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های استان آذربایجان‌شرقی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: مسکن مهر یکی از موفق‌ترین پروژه‌های دولت عدالت محور در افزایش رفاه شهروندان است که همگام با احداث مسکن مهر در محدوده برق تبریز، 23  دستگاه پست توزیع زمینی و 3 دستگاه پست توزیع هوایی احداث و تجهیز شده است.

وی ادامه داد: در طول 6 سال گذشته، یک هزار و 541 دستگاه ترانس هوایی و 266 دستگاه ترانس زمینی در حوزه فعالیت برق تبریز نصب شده که در مقایسه با دولت‌های قبل حدود 46 درصد رشد داشته است.

برقی‌مقدم در ادامه افزود: در همین دوران مبلغی بالغ‌بر 454 کیلومتر خط 20 کیلوولت و یک هزار و 33 کیلومتر خط 400 ولت احداث شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، همچنین گفت: در این راستا نزدیک به 40 کیلومتر خط 20 کیلو ولت هوایی، 15 کیلومتر شبکه 20 کیلو ولت زمینی، 25 کیلومتر شبکه فشار ضعیف زمینی و 5 کیلومتر شبکه روشنایی معابر احداث شده است.

وی، ایجاد دفاتر پیشخوان دولت را از مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت عنوان و اضافه کرد: کاهش ترددهای درون‌شهری، شفاف‌سازی امور، افزایش بهره‌وری در سازمان‌های اداری، کارآفرینی و اشتغال‌زایی با محوریت بخش خصوصی از عوامل و مزایای عمده ایجاد این دفاتر می‌باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: از برنامه‌های آینده این شرکت، ارایه انواع خدمات به مشترکان در بیش از 80 دفتر پیشخوان دولت در محدوده تحت پوشش شرکت است.