به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، مدیر عامل تراکتورسازی تبریز پس از باخت روز گذشته این تیم مقابل استقلال تهران در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز در جمع خبرنگران ضمن بیان این مطلب افزود:حال که کار به اینجا کشیده است و عملا امیدی به اصلاح داوری در حق تراکتورسازی نیست پیگیری حقوقی کلیه بازیهای امسال را که با اشتباهات داوری موجب از دست رفتن امتیازات شده است از طریق کنفدراسیون آسیا انجام خواهم داد حتی اگر کمیته داوران بخواهند در زمین از تراکتورسازی انتقام بگیرند.

وی تصریح کرد:تراکتورسازی که امروز برای کسب سه امتیاز صف آرایی کرده بود و اراده خود را بر حریف تحمیل نموده بود به علت عنایت ویژه آقای ترکی سه امتیاز را از دست داد.

جعفری اظهار داشت:این در حالی بود که آقای ترکی سال قبل در داوری تراکتورسازی- استقلال در همین ورزشگاه دو گل تراکتورسازی را نادیده گرفت و این بار با عملکرد خود نه تنها حیثیت داوری بلکه عدالت و جوانمردی را هم زیر پا گذاشت.

وی اضافه کرد:تصمیم اشتباه او که تاثیر صد در صد در نتیجه بازی داشت باعث شد لطف ایشان به استقلال همچنان ادامه یابد.

مدیر عامل تراکتور سازی خاطر نشان کرد: در این فصل حدود 10 امتیاز از تراکتورسازی به لحاظ اشتباهات داوری از دست رفته است و هر بار تراکتور محکوم شده است این عملکرد نشان می دهد مدیریت در وضع داوری بسیار اسف بار است هر چند آقای تاج بعد از این بازی با من تماس گرفت و از داوری بازی شدیدا انتقاد کرد اما این التیام بخش احساسات بیش از 60 هزار تماشاگر و صدها هزار نفر علاقمند به تراکتور نیست.آیا وقت آن نرسیده است مسئولین کمیته داوری استعفای خود را تقدیم کنند؟ و این ننگ را ادامه ندهند؟