به گزارش خبرگزاری برنا از ارومیه، عیسی قنبری معاون امنیتی انتظامی استانداری امروز در آیین تودیع و معارفه مدیران كل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استان ماموریت‌های دفتر اتباع و مهاجرین خارجی را گسترده و حساس برشمرد و ابراز داشت: دفتر اتباع و مهاجرین خارجی یک مجموعه حساس، امنیتی و سیاسی و اجتماعی است.

وی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، ‌دهه كرامت و میلاد امام رضا(ع) اقدام صهیونیست‌ها و آمریكایی‌ها در تولید و توزیع فیلم موهن به ساحت پیامبر اكرم(ص) را محكوم كرد و گفت: دفتر اتباع و مهاجرین خارجی در سه سال گذشته یكی از مدیریت‌های موفق و خوب حوزه امنیتی و انتظامی بوده است.

معاون امنیتی انتظامی استانداری در ادامه ماموریت‌های دفتر اتباع و مهاجرین خارجی را گسترده و حساس برشمرد و ابراز داشت: دفتر اتباع و مهاجرین خارجی یک مجموعه حساس، امنیتی و سیاسی و اجتماعی است و مسایل اجتماعی و مراجعه خانواده‌ها را نیز شامل می‌شود.

قنبری ضمن تقدیر از مدیریت سابق دفتر اتباع و مهاجرین خارجی اظهار داشت: همه گزارش‌ها و عملكردها نشان از نظم، ‌انظباط و مقررات حاكم بر امور این دفتر دارد و تا به حال مشكل خاصی از این مجموعه گزارش نشده است.

معاون امنیتی انتظامی استانداری آذربایجان غربی همچنین عملكرد اردوگاه‎‌های اتباع خارجی استان را خوب و سازنده توصیف كرد و افزود: نظم، ‌ترتیب، ‌بهداشت و خدمت رسانی در این اردوگاه‌ها با مدیریت خوب و آگاهانه در حال انجام است و باید با جدیت دنبال شود.

وی از زنجانی مدیركل جدید اتباع و مهاجرین خارجی به عنوان یک چهره سیاسی و شناخته شده یاد كرد و اظهار داشت: آقای زنجانی در حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی مشغول به فعالیت بوده و در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی نیز نماینده مردم نقده، اشنویه و محمدیار بوده است فردی با تجربه اجرایی و نمایندگی موفق كه امیدواریم در محل خدمت جدید نیز موفق باشند.

زنجانی حسنلویی، مدیركل جدید اتباع و مهاجرین خارجی نیز در این مراسم با بیان اینكه قرار است در سنگر دیگری تحت زعامت ولایت توفیق خدمتگزاری داشته باشم، گفت: از استاندار ولایی و زحمتكش آذربایجان غربی كه سرآمد استانداران كشور هستند تشكر می‌كنم.

وی تاكید كرد: مدیران اجرایی باید تلاش كنند روز به روز فاصله مردم و ولایت كم شود و با خدمات بیشتر رضایت مردم را فراهم آورند.