به گزارش خبرگزاری برنا از ارومیه، سردار احمدرضا رادان جانشین نیروی انتظامی کشور در مراسم تودیع و معارفه فرمانده قدیم و جدید این نیرو آذربایجان غربی، با اشاره به اینکه همواره دشمن تلاش کرده است در استانی مثل آذربایجان غربی جنگ شیعه و سنی را راه بیاندازد، اما  اتحاد ترک و کرد این دسیسه‌ها را پیوسته خاموش کرده است.

وی افزود: فرمان پذیری بی قید و شرط از امر ولایت فقیه لازمه خدمت در نظام جمهوری اسلامی است، بنابراین در نیروی انتظامی باید در همین راستا گام برداریم و پشت سر ولی و آقایمان قدم برداریم تا هر گونه فتنه‌ای را که لازمه عبور از آن بصیرت است را با موفقیت دفع کنیم.

به گفته وی مردم باید در کنار نیروی انتظامی احساس آرامش کنند و این کار نیز با به وجود آمدن امنیت کامل در استان تحقق پیدا می‌کند.

در ادامه این مراسم وحید جلال زاده استاندار آذربایجان غربی نیز با اشاره به تلاش‌ها و مجاهدت‌های نیروهای نظامی و انتظامی در برقرار صلح و ثبات و آرامش در تمام نقاط کشور، تاکید کرد: امروزبهترین و بالاترین امنیت در نظام جمهوری اسلامی حاکم است.

او افزود: ملت ایران به داشتن چنین فرماندهان انقلابی، متعهد، ارزنده و اخلاق مدار و ولایی در نیروهای مسلح افتخار می‌کند.

جلال زاده با اشاره به ایستادگی‌ها و پایمردی‌های مردم استان در مقابل هجمه‌های دشمنان نظام اسلامی و همچنین پایبندی و عمل به فرامین ولی امر مسلمین، حضرت آیت ا... خامنه‌ای گفت: ما افتخار می‌کنیم که این ملت شریف در طول 33 سال پس از انقلاب اسلامی، در تبعیت از ولی فقیه، حتی برای ثانیه‌ای درنگ نکرده است.

وی اضافه کرد: امروز ملت ایران، در تمام زمینه‌ها سرآمد ملت‌های جهان است چرا که در این مرز و بوم، جوانانی وجود دارند که هر روز و هر لحظه برای کشورشان افتخارآفرینی می‌کنند.

در پایان این مراسم، سردار سرتیپ پاسدار شرفی، به عنوان فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی منصوب و از زحمات و تلاش‌های سردار نصرتی فرمانده پیشین با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.