به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان، محمود شیخ علیزاده معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بیشترین میزان مشارکت در این ایام متعلق به شهرستان مهاباد است، گفت: میزان مشارکت‌های نقدی و غیر نقدی خیرین در این ایام بالغ بر 3 میلیارد و 745 میلیون و813 هزار ریال است که در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل از 82 درصد رشد برخوردار است.

او افزود: استقبال چشمگیر خیرین در همراهی و مشارکت در امور عام المنفعه و خیرخواهانه بهزیستی ستودنی است.

وی همچنین با اشاره به استقبال چشم گیر کارکنان دستگاه‌های اجرایی در طرح شکرانه سلامت تصریح کرد: در این طرح که کارکنان دستگاه‌های اجرایی 4 رقم آخر فیش حقوقی خود را به نیت کمک به افراد تحت پوشش بهزیستی اختصاص می‌دهند که خوشبختانه تاکنون 1777 نفر از کارکنان بهزیستی و سایر دستگاه‌های اجرایی استان در این طرح مشارکت داشته‌اند.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان، میزان مشارکت هر ماه را 24 میلیون ریال برآورد کرد و گفت: مشارکت کارکنان دستگاه‌های اجرایی در طرح شکرانه سلامت به عنوان یکی از شیوه‌های نوین جلب مشارکت‌های مردمی در سطح استان از وضعیت قابل قبولی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه 267 نفر از این پرسنل، کارکنان بهزیستی استان است، ابراز امیدواری کرد تا کارکنان بیشتری در این کار خداپسندانه مشارکت کنند.